IMG-LOGO

سردخانه رازی

8 ماه قبل

سردخانه رازی

شرکت سردخانه رازی در سال ۱۳۵۵ با مالکیت خصوصی و سرمایه گذاری شخصی و با مجوز وزارت صنعت و تجارت در زمینی به مساحت ۲۰ هزار متر مربع شروع به کار نمود.
این مجتمع متشکل از سردخانه‌های تخصصی زیر صفر به ظرفیت اسمی ۱۰ هزار تن، در محل فعلی شرکت در استان تهران، کهریزک ۶۰ متری شورآباد مشغول به کار می‌باشد.
لازم به ذکر است یکی از افتخارت سردخانه رازی در زمان جنگ تحمیلی می‌باشد که نقش تعیین کننده‌ای در زمینه‌ای انبار و ارسال مایحتاج جامعه و جبهه‌های جنگ به عهده داشته است که تقریبا ۵۰ درصد از مواد لبنی مورد نظر شهر تهران در زمان جنگ در این سردخانه انبار و زیر نظر مسئولین ذیربط وقت توزیع می‌شد.
این مجتمع با مدیریت آقای حبیب تاری فرد، با بیش از ۲۵ هزارمترمکعب ظرفیت در ۱۶ سالن و زیر بنای سوله ای بالغ بر ۷۵۰۰ هزار مترمربع، که دو طی سال فعالیت همگام با تکنولوژی روز بهینه سازی شده است و توانسته خود را در گروه توانمندترین سردخانه‌های ایران قرار داده دهد، ساختار پیکربندی خاص این سردخانه از نقطه نظر لجستیکی زیر ساخت ماندگاری در این صنعت بنا نهاد تا الگوی مناسب و بومی در این صنعت در کشور لحاظ گردد.
دقت نظر و الزام و التزام به رعایت بالاترین استانداردهای جهانی در ساخت و راه اندازی این مجموعه خالی از بیان نیست که گوشه‌ای از تلاش مستمرِ تمامی دست‌اندرکاران و سرمایه‌گذاران باعث تاسیس این واحد نمونه گردید، به نحوی که در حال حاضر بیش از ۴۰ نفر به طور مستقیم و بیش از 120 نفر به طور غیر مستقیم در این واحدها مشغول به کار می‌باشند.

 

جدول مشخصات سردخانه
نام سردخانه شرکت سردخانه رازی
نام مدیر آقای حبیب تاری فرد
ظرفیت 10000 تنی
کالا گوشت و مرغ
زیرصفر ü
بالای صفر -
سال تاسیس 1355
سال عقد قرارداد 1380
شماره تماس 02156546158
نشانی تهران، کهریزک، 60متری شورآباد

 

   • ثبت نظرات: