IMG-LOGO

سردخانه خزرسپید

9 ماه قبل

سردخانه خزر سپید

مجموعه سردخانه دومداره خزر سپید در سال ۱۳۹۶ با حضور وزیر محترم جهاد کشاورزی و مقامات ارشد استان گیلان با سرمایه گذاری بخش خصوصی به بهره برداری رسیده است. این مجموعه با ظرفیت ۱۲۰۰۰ تن، با طراحی برجسته ترین کارشناسان ایرانی و بهره مندی از مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات تمام اتومات کنترل الکترونیکی روز دنیا در زمینی به مساحت ۳۰۰۰۰ متر مربع با زیر بنایی بیش از ۶۰۰۰ مترمربع احداث گردیده است.

این سردخانه دو مداره با ۱۸ سالن در ابعاد مناسب و در دو بخش طراحی گردیده که قابلیت نگهداری انواع میوه، سبزیجات، قارچ و غیره با دمای بالای صفر و ذخیره سازی انواع موادپروتئینی از قبیل گوشت، مرغ، ماهی و دیگر مواد غذایی مانند بستنی و … تا دمای ۴۰ درجهزیر صفر را نیز دارا می‌باشد.

سیستم پایپینگ و کلیه اواپراتورها، کندانسورها و دیگر تأسیسات مجموعه از استیلاروپایی ساخته شده و سالن های این مجموعه با دیوارهایی از جنس پانل مخصوص وبتن های ویژه کف و تجهیزات کنترلی دقیق تبدیل به سالن های خاص و مطلوب با بهترینکیفیت جهت نگهداری محصولات و مواد غذایی شده است.

این مجموعه توجه ویژه ای به ارائه خدمات دارد و این امر با خدمات شبانه روزی، فضایبسیار مطلوب و گسترده سکوها جهت تخلیه و بارگیری، چندین دستگاه لیف تراک برقی و گازی، پالت تراک ها، باکس پالت ها، باسکول دقیق تریلرکش ۶۰ تنی، دیزل ژنراتور۱۰۰۰ آمپری کمنز آمریکا جهت تأمین برق در شرایط اضطراری و همچنین پرسنل متعهدو آماده به خدمت امکان پذیر شده است.

 

جدول مشخصات سردخانه
نام سردخانه خزر سپید
نام مدیر آقای رفائی
ظرفیت 12000 تن
نام کالا سبزیجات و میوه - گوشت و مرغ
بالای صفر ü
زیر صفر ü
سال تاسیس 1396
تاریخ عقد قرارداد 1398/03/13
شماره تماس ثابت 0133705625-40
آدرس وب‌سایت khazarsepid.ir
نشانی گیلان، رشت، بعد فرودگاه،  سردخانه خزر سپید

 

گالری تصاویر

 

نصب و راه اندازی نرم افزار کنترل موجودی انبار سردخانه در سردخانه خزرسپید

   • ثبت نظرات: