IMG-LOGO

سردچال سامانه جامع انبارداری و سردخانه داری کشور

فعالیت این سامانه به گونه‌ای است که انبارهای عمومی نگهداری کالا، سردخانه‌داران، بنکداری‌هایی که در واقع فضای انبارداری اجاره می‌دهند می‌توانند: اطلاعات کامل و جامع از فعالیت خود را در این سامانه ثبت نمایند و با اقشار مختلف جامعه که به هر شکل با این نوع صنایع در ارتباط هستند، به اشتراک بگذارند.

تفاوت عمده و وجه تمایز سردچال با بقیه سامانه‌های مشابه این است که سردچال در ابتدا به فعالیت سردخانه‌ها، انبارهای نگهداری کالا و کسب و کارهای مرتبط با صنایع، ملزومات و تجهیزات سردخانه و در نهایت نرم‌افزار تخصصی سردخانه می‌پردازد و صرفاً سایتی است که قرار است در این حوزه فعالیت تخصصی داشته باشد.

از کلیه اشخاص مؤسسات و کسب و کارهایی که مرتبط با صنف سردخانه‌داری، انبارداری نگهداری کالا و موارد مشابه هستند دعوت می‌شود که در این سامانه فعالیت و مشارکت داشته باشند تا بتوانیم اطلاعات جامع و منحصر به فرد و کاربردی از یک صنعت خاص (انبارداری امانی و سردخانه‌داری) که محبوبیت فراوان و موقعیت منحصر به فرد و استراتژیک در ایران دارد استفاده نمایید.

بنیانگذار این سایت مرجع "شرکت مهندسی داده پردازش نوین سپهر" است که با داشتن سالها تجربه و ارائه راهکارهای علمی و مهندسی در خصوص ارائه نرم‌افزارهای جامع سردخانه و مدیریت انبارهای امانی می‌تواند شریک مناسب و مشاوری قوی در کسب و کار شما باشد.
با ما همراه باشید …